1Destek Bilgisayar
Kurumsal
» Hakkımızda
» İletişim
» Referanslar
» İnsan Kaynakları
Online Satış
Hizmetlerimiz
» Firewall Ürünleri Satışı
» Kurulum Hizmetleri
» Satış Sonrası Destek
» Kurumsal Eğitimler
Ürünlerimiz
Küçük İşletme Kullanımı İçin Network Güvenlik Sistemi
» FortiGate-50B / FortiWifi-50B
Küçük/Orta büyüklükte İşletme / Kurum kullanımı için Network Güvenlik Sistemi
» FortiGate-60B / FortiWifi-60B
» Fortigate-100-A
Orta büyüklükte İşletme / Kurum kullanımı için Network Güvenlik Sistemi
» Fortigate-200-A
» Fortigate-224-B
» Fortigate-300-A
» Fortigate-310-B
Büyük İşletme / Kurum / Telekom Operatörü - ISP / Üniversiteler için Network Güvenlik Sistemi
» Fortigate-800
» Fortigate-1000A
» Fortigate-3016B
» Fortigate-3600
FortiGate Firewall Cihazları için Merkezi Log, Raporlama, Karantina ve İçerik Arşiv Çözümü
» FortiAnalyzer-100B
» FortiAnalyzer-800B
» FortiAnalyzer-2000A
Virüs ve Spam'lere karşı Mail Server Koruma Sistemi
» FortiMail-100
» FortiMail-400
» FortiMail-2000A
Bilgisayar Güvenlik ve İçerik Filtreleme Yazılımı
» FortiClient

FortiGate AilesiYönetim Kayıt SistemleriArabirimler


 


 

Online Satış

Sizin için en uygun olan fortinet ürününün hangisi olduğundan emin değilseniz, çağrı merkezimizden teknik ekibimize danışarak karar verebilir, ve satın alabilirsiniz.

Ürünlerimizi, internet üzerinden online olarak, www.firewallmarket.com  adresinden farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

 


 


 
 

Firewall - Fortinet Almanın Şimdi Tam Zamanı

 

Hızla değişen ve gelişen internet tehdit şekilleri, güvenlik duvarı (firewall) ürünlerinin de gelişerek, çok daha özellikli ve yetenekli hale gelmesine neden olmuştur. Yeni nesil güvenlik sistemleri artık tüm ana güvenlik fonksiyonlarını üzerlerine alarak tek başlarına tam bir koruma görevi görmektedirler. Klasik firewall cihazlarının yerini alan, firewall UTM (Unified Threat Management) ya da Türkçe değişiyle birleşik tehdit yönetim sistemleri, virüs tehditleri, IPS (Saldırı Tespit ve Koruma), CFS (İçerik Filitreleme) gibi özellikler, UTM sistemlerin özelliklerinden yalnızca bazılarıdır.

 

Mükemmel Eçerik Filtreleme

Fortinet UTM çözümü, karmaşık uygulama katmanı ve içerik tabanlı saldırılara karşı akıllı ve gerçek zamanlı network koruması sağlar. Anti-virüs gateway, anti-spyware ve IPS hizmetlerini kapsayan çözüm, farklı tehdit ulaşım noktalarını (threat access point) adresleyerek ve tüm network katmanlarını tarayarak hem dahili hem de harici tehditleri temizler.

Fortinet UTM cihazları, yüksek performanslı, derin paket inceleme (deep packet inspection, DPI) motoru sayesinde, farklı uygulamaları, protokol türlerini ve kapsamlı imza (signature) veritabandaki dosyaları tarayarak doğrudan güvenlik geçidinde koruma sağlar. Fortinet VPN client çözümleri ile yerel (local), uzaktan ve mobil network servisleri erişim yönetimi yapılabilmektedir. Fortinet içerik güvenliği (content security) ile web filtreleme yapılarak yüksek düzeyde network güvenliği sağlanır. Tamamı tümleşik bir yapı içerisinde olan Fortinet internet güvenlik sistemleri bir kutu çözümü olarak tek bir cihaz üzerinde bu işlevleri yerine getirmektedir. VPN tüm TZ ve PRO seri güvenlik cihazlarıyla entegredir. Tüm cihazlar web tabanlı arabirim kullanım kolaylığı sağlar.

Fortinet, aktif tehlikelere karşı casus yazılımlar (spyware), solucanlar, truva atları ve yazılım savunmasızlıklarına, örneğin önbellek taşmaları, arka kapı kullanıcılarına ve öteki zararlı kodlara karşı güvelik önlemi sunar.
 

Ekonomik Çözüm

Anti virus, Anti Spam, Web Filtreleme, IPS gibi güncelleme gerektiren bu tür sistemleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de yıllık güncelleme ücretidir. Herbir ürün ayrı ayrı güncellendiğinde güncelleme ücreti çok fazla olmaktadır.
Ürün tek merkezden bir çok sıkıntıyı engelleyerek network performansının artmasını, network personelinin başka işlere vakit ayırabilmesini, personelinin iş dışında başka şeylerle uğraşmasının engellenmesini sağlayacağından ödenen ücretlerin kat kat fazlasını kısa sürede çıkartacaktır.
Fortigate in lisansi kullanici bazinda olmadigindan kullanici sayisi arttikca fortigate ile diger cozumler arasindaki fiyat farki artmaktadir. Örneğin bir müşterimizde web filitreleme servisinin yillik update ucreti fortigate in tum servislerinin update ucretine denk gelmektedir.


 

Nasıl Alabilirim

Ürünlerimizi ister sanal mağazamızdan online olarak, isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

1 DESTEK BİLGİSAYAR HİZMETLERİ

Maltepe Caddesi No:52 / 25-26 TOPKAPI / İSTANBUL

Tel: 0212 480 00 48(pbx)
Fax: 0212 613 55 22

www.1destek.com
www.fortinet-firewall.com


   Fortiguard Merkezinde, en yeni tespitler ve tanılar hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
 
 Fortinet kullanmanın avantajları için tıklayınız.

 DÖKÜMANLAR

- FG200A Hazır Kurulum
- FG60B Hazır Kurulum
- Fortigate Temel Kurulum
- Web Filter Uygulaması
- Firewall Nedir?
 

  Ana Sayfa  |  Hakkımızda |  Referanslar | İnsan Kaynakları | Satış | İletişim

 1 Destek Bilgisayar Hizmetleri